Hakkepuit

Hakkepuit | Tootmine | Ost ja müük: laoplatsid, eksport, spetsifikatsioonid

Hakkepuidu ostu soovi korral soovitame ühendust võtta võimalikult varakult enne kütteperioodi algust. Parima kvaliteediga hakkpuitu saab pakkuda, kui kauba ettevalmistuse aeg jääb suvisele perioodile. Hakkepuidu tarnekindluse ja kvaliteedi tagamiseks kasutame Eesti eri paigus üle kümne laoplatsi, kus meie toodetud hakkepuit aunastatud ja ladustatud on. Varutud kogused enne igat kütteperioodi küündivad üle 100 000 puistekuupmeetri.

Tavapärased tehnilised andmed küttehakkel ehk Biokütusel jäävad niiskuse puhul vahemikku 30-52%, tuhasus alla 3% ning fraktsioon ehk tüki suurus 20 mm-60 mm. Kütteväärtus on vahemikus 2,1 kuni 3,5 MWh tonnis. Kõigest eelnimetatust kujuneb ka hakkepuidu (hakkpuidu) hind ja klass. Tarbija vajadustest lähtuvalt saab tehnilisi omadusi mõningal määral reguleerida segades kokku erinevaid puuliike või erineva niiskusega ja mõõtudega kaupu. Toodame ka tehnoloogilist puiduhaket erinevatele tööstustele plaatide ja puidu graanulite tootmiseks.

Eelneval kokkuleppel suudame pakkuda ka FSC serifitseeritud hakkpuitu ja saepuru. Hakkpuidu müüki Eestist välja teostame Incoterms 2010 järgi FOB tarneklausli alusel.

Kontakt: Andrus (+372) 52 85 800 e-kiri: andrus[at]reinpaul.ee

Küsimuste ja hinnapakkumise korral võta meiega ühendust